Відділ міжнародних зв’язків Тавріського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного підготвував дайджест актуальних конкурсів, стипендій, грантів та стажувань для науково-педагогічних працівників.

Стипендії , можливості підвищення кваліфікації

Оголошено набір учасників та учасниць на онлайн-тренінг програми “Активні громадяни” від ГО “Молоді Агенти Змін”

Тренінг відбудеться 21-23 жовтня 2022 року (10:00-14:00) на платформі Zoom.

Мова тренінгу – англійська.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь основні принципи та особливості програми “Активні громадяни”, яка спрямована на об’єднання активістів та активісток навколо найважливіших проблем суспільства. За 3 дні тренінгу, разом з досвідченими експертами та експертками, фасилітаторами та фасилітаторками, ви пройдете шлях від генерації ідеї до написання проєктної заявки.

Учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах та тренінгах Британської Ради, а також зможуть спробувати свої сили під час конкурсу проєктів соціальної дії та інших активностях програми, що дасть можливість отримати фінансування для реалізації своєї ініціативи.

Участь у тренінгу безкоштовна!

Для отримання сертифікату Британської ради потрібно брати участь протягом усіх трьох днів тренінгу.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ‘ЯЗКОВАhttps://forms.gle/D8tDM7RrQUrM5omVA

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

Проект MSCA4Ukraine (Marie SkłodowskaCurie Actions for Ukraine)

Стипендіальна програма для українських науковців, які були змушені покинути домівки через війну. Бюджет ініціативи складає 25 млн євро.

Програма націлена на допомогу талановитим вченим реалізувати конкретні дослідницькі проєкти. Це особливо важливо для тих, хто постраждав від вторгнення росії в Україну, оскільки дослідження та інновації мають продовжуватися, незважаючи на ці важкі часи. Стипендії будуть присуджуватися мінімум на 6 місяців, максимум до 24 місяців відповідно до ставок Докторської мережі MSCA (MSCA Doctoral Networks) і програми постдокторських стипендій MSCA (MSCA Postdoctoral Fellowships).

Заявки на стипендії MSCA4Ukraine повинні подаватися приймаючими організаціями від імені дослідника-переселенця з України.

Критерії прийнятності для дослідників та організацій, вимоги до подання заявок, вказівки щодо заявників, умови та положення за посиланнями: Конкурс заявок (https://sareurope.eu/wp-content/uploads/2022/09/MSCA4Ukraine-Call-for-Applications-Sept-2022.pdf) та технічне завдання для заявників (https://sareurope.eu/wp-content/uploads/2022/09/MSCA4Ukraine-Terms-of-Reference-for-Applicants-28-Sept-2022.pdf

Заявки приймаються через онлайн-портал, який відкриється для подання 24 жовтня. Посилання на портал буде доступне на веб-сайті MSCA 4 Ukraine: www.sareurope.eu/msca4ukraine. Як тільки портал відкриється, заявки будуть розглядатися на постійній основі з регулярними термінами відсікання до тих пір, поки не будуть виділені всі доступні кошти. Бажано подавати заявки якомога швидше після 24 жовтня.

Онлайн стажування за кордоном для викладачів ЗВО 2022 – ELPD

Запрошуємо викладачів взяти участь в дистанційному стажуванні організоване факультетом Наук про Освіту UwB, яке відбудеться з 17 жовтня – 25 листопада 2022

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

а) покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);

б) зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;

в) розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково-педагогічної діяльності.

Для кожного навчального модуля підготовлена онлайн-лекція (з використанням платформи Zoom та пакет навчальних матеріалів для використання учасниками.

Реєстрація https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

Програма ENGin для покращення розмовної англійської

ENGin — безкоштовна програма, яка поєднує українську молодь із англомовними волонтерами за кордоном для щотижневої онлайн-практики англійської мови. Покращуй свою англійську та знайди друга/подругу по всьому світу … де би ти не був/ла зараз.

Шукаємо студентів до 35 років. Для участі потрібен мінімальний рівень англійської мови для підтримання бесіди та стабільний Інтернет-зв’язок (для відеочату з волонтером).

Щоб приєднатися до програми потрібно заповнити коротку форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJHjJDTDisG1-Q1tv4RVtCYQbedSPdydvTl7WGprtRoE9HLw/viewform?fbclid=IwAR0_50tGG02Syo0ureGhfNTTKcN9yDHtebUWS1P82-akkWzuS9G2KHrGbpw

За день організатори надсилають листа із запрошенням на коротке відеоінтерв’ю.

Для налагодження партнерства, участі у ENGin та надання безкоштовних освітніх можливостей для молоді потрібно заповнити заявку:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfOfZc1z4sSvuAGhZu_JAd92xNPGYBnUZ9DMQo_y2Lq95rpQ/viewform?fbclid=IwAR0IgecUSq3bHQOj8lE6MQ_DhyhMkEJHH95dyLqqfMgB_31r8zwIJXjCyBM

Більше інформації за посиланням: https://uk.enginprogram.org/

Команда DevEducation відкриває набір на курс QA/AT

DevEducation — це некомерційний освітній проєкт, який допомагає амбітним та талановитим людям здобути якісну освіту.

Тривалість курсу: 4 місяці

Кількість занять: 5 на тиждень

Тривалість заняття: 2 години

Курс розраховано на інтенсивну підготовку новачків без досвіду в IT. За 4 місяці ви з нуля отримаєте рівень Junior QA/AT engineer.

Після закінчення навчання, випускник отримує можливість стажування та працевлаштування в міжнародні IT-компанії.

Подача заявки на курс на сайті — https://bit.ly/deveducation_uk_start_v_IT

Онлайн-курс від  GOOGLE для українських стартапів

Український Google запускає онлайн-курс для українських стартапів під назвою Startup Academy, зареєструватись на нього можна прямо на сайті. AIN.UA.

Цей курс — безкоштовний, він триватиме три тижні, а перший тренінг відбудеться 20 жовтня 2022 року о 16:00. Курс фокусується на практичних навичках з побудови та організації роботи стартапу.

Він буде корисним для представників українських стартапів різних стадій, студентів, та всіх охочих запустити та розвинути власний бізнес, та охоплюватиме такі теми:

  • побудова бізнес-моделі та запуск стартапу;
  • управління командою та фінансовий менеджмент;
  • метод економічного моделювання юніт-економіка;
  • вихід стартапу на ринок;
  • залучення інвестицій та грантів.

Серед спікерів курсу є представники української та міжнародної стартап-індустрії, власники та керівники бізнесів, ментори. Зокрема, тут викладатимуть представники Prom.ua, 1991 Accelerator, Flyer One Ventures, Unicorn Nest та інших компаній.

Реєстрація https://rsvp.withgoogle.com/events/startup-academy

Стипендії на навчання в Австрії на 2022-2023 рр.     

Витрати та компенсації: стипендія у розмірі 7 000€ для магістрів та 10 000€ для бакалаврів.

Вимоги: відповідати вимогам університету.

Рівень навчання: бакалаврат / магістратура

Детальніше: https://bit.ly/3KHN5yV

Дедлайн: 30.10.22, 30.11.22, 31.05.23 (в залежності від обраної програми)

Стипендія на навчання в Німеччині на 2022-2023 рр.

Витрати та компенсації: стипендія  покриває плату за навчання, проживання та проїзд у Берліні.

Вимоги: бути віком від 18 до 30 років. Мати досвід в громадській діяльності  (волонтерство та інше).

Детальніше: https://bit.ly/3PLs5IW

Дедлайн: з 15.11 до 31.12 (щорічно)