Стипендії , можливості підвищення кваліфікації

У межах проєкту «Ініціатива Єднання» Cormack Consultancy Group оголошує набір на курс із отримання грантів для українських університетів.

Курс реалізується за підтримки МОН і Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту. Мета навчальної програми – допомогти українським університетам у пошуку та залученні фінансових інструментів, а також поглибити їхні знання щодо співпраці з донорами, подачі заявок на фінансування в межах міжнародних програм підтримки, управління проєктами та успішного виконання.

Реєстрація учасників за посиланням bit.ly/3b97dfN.

У разі виникнення запитань просимо надсилати запити на електронну адресу

(oksanakrukevich@gmail.com, katerynasuprun@gmail.com) або звертатися за телефонами: (044) 287-8217, 287-82-77.

Дедлайн: 14 серпня 2022 року.

Спеціальна стипендіальна програма для України від Німецького федерального фонду екології (DBU)

У відповідь на агресивну війну Росії проти України Німецький Федеральний Екологічний Фонд

(DBU) – як один з найбільших екологічних фондів Європи – надсилає сигнал солідарності з Україною. Для підтримки молодих вчених у Центральній та Східній Європі (ЦСЄ) у сфері охорони навколишнього середовища та збереження природи розширюється існуюча стипендіальна програма DBU. Українські випускники коледжів та аспіранти тепер отримають спеціальну підтримку. Генеральний секретар DBU Александр Бонд: «DBU підтримує Україну в ці надскладні часи. Для вчених, які там мешкають, або для тих, хто залишив країну, ми пропонуємо 30 додаткових

стипендій за рахунок нашої стипендіальної програми у ЦСЄ для підтримки молодих вчених».

Програма стипендій для українських письменників, перекладачів та літературних критиків.

Стипендійна програма Українського ПЕН покликана зберегти сталість і тяглість літературного процесу в Україні й надати авторам можливість продовження роботи над важливими проєктами.

Автори, які хочуть отримати підтримку в рамках програми, мають заповнити аплікаційну форму.

Звертаємо увагу, що аплікаційна форма включає в себе синопсис твору, над яким автор планує працювати в рамках стипендійної програми. Під твором маються на увазі роман, збірка оповідань, поезій, п’єс, художніх репортажів, есеїв, серія матеріалів у медіа на літературну тематику (рецензії, інтерв’ю, критичні огляди тощо), переклад художньої літератури з іноземних мов. Перекладачі надсилають фрагмент перекладу, над яким вони зараз працюють. У рамках програми не розглядаються наукові роботи.

Кожен автор може подати лише одну заявку в рамках програми та отримати стипендію лише один раз.

До кінця 2022 року в рамках програми буде надано 100 стипендій. Розмір стипендії – 30 000 грн.

Дедлайн:  30 листопада

MSCA4Ukraine: Програма стипендій ЄС для українських дослідників

У рамках відповіді ЄС на вторгнення Російської Федерації в Україну присвячені стипендії MSCA4Ukraine надаватимуть підтримку дослідникам з України. Ця підтримка дозволить їм продовжувати роботу в академічних та неакадемічних організаціях в державах-членах ЄС та асоційованих країнах Horizon Europe, зберігаючи свої зв’язки зі своїми дослідницькими та інноваційними установами.

Детальніша інформація буде надана у серпні 2022 року Заклик для подачі заявок з детальною інформацією про вимоги до подачі заявок, відповідність, критеріїв оцінювання та відбору буде опубліковано у вересні 2022 року, та широко поширено, в тому числі через сторінку Європейського Комісу Портал фінансування та тендерів іон.

Щоб бути в курсі наступних кроків, ми закликаємо приймаючі організації та дослідників, які бажають подати заявку, а також всіх інші зацікавлені сторони зареєструватися тут, щоб отримувати додаткову інформацію та сповіщення про схему.