4 жовтня 2021року в рамках проєкту «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» / DigEco представники ТДАТУ на чолі з ректором університету Володимиром Кюрчевим, відвідали Таджицький державний фінансово-економічний університет (м. Душанбе).

У ході візиту учасники зустрічі отримали можливість детально ознайомитися з діяльністю ТГФЕУ, а також визначити напрямки конструктивного подальшого міжвузівського співробітництва.

В рамках візиту відбулася зустріч ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева з ректором ТГФЕУ Хайрзодом Шукрулло Курбоналі, під час якої вдалося обговорити ряд питань щодо освітніх програм; національних особливостей впровадження проєктів; інструментів модернізації освіти; співробітництва і стратегічного партнерства. Обидві сторони висловили свою зацікавленість у співпраці та готовності до активної взаємодії.

Крім того, в рамках реалізації проєкту викладачами ТДАТУ було проведено ряд лекцій та практичних занять для студентів Таджицького державного фінансово-економічного університету, які викликали великий інтерес у слухачів. Всі студенти активно прийняли участь в обговоренні матеріалу та виконанні творчих завдань. Студенти та викладачі відзначили, що заняття були проведені на високому професійному рівні із застосуванням сучасного навчального матеріалу і інноваційних освітніх та цифрових технологій.

Кафедра маркетингу