24 квітня в Таврійському державному агротехнологічному університеті факультет агротехнологій та екології відсвяткував 11-ти  річчя! На урочистому заході були присутні не тільки студенти та викладачі факультету АТЕ, а й майбутні вступники: коледжів ТДАТУ,  ПТУ, випускники шкіл міста Мелітополя та району в кількості 240 осіб та гості нашого університету з Чернівецького Національного університету за програмою «Студ-бумеранг».

Святкування розпочалось на великій перерві з концертної програми яку підготували студенти-активісти факультету під пильним  керівництвом декана факультету Іванової  Ірини  Євгенівни і заступника декана з ОВР Шлєіної Людмили Іванівни.  Яскравий, завзятий  виступ студентів підкорив усіх гостей цього заходу.

З привітальними словами до викладачів, студентів, гостей заходу звернувся ректор Таврійського державного агротехнологічного університету доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, Заслужений працівник освіти України Кюрчев Володимир Миколайович.

Декан факультету агротехнологій та екології  Іванова Ірина Євгенівна привітала студентів та кафедри факультету з Днем народження, а також звернулась до вступників, наголосивши на кількості спеціальностей у ТДАТУ.

Після вітального концерту  гості нашого заходу були запрошені в 5-й корпус де їх чекали майстер-класи зі спеціальностей факультету де кожна кафедра представляла родзинку свого фаху. Популярністю користувався майстер-клас з розпису печива шоколадом, визначення якості натурального соку та особливості вирощування грибів від спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» під керівництвом старшого викладача кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи  Кулик А.С.;  дегустація яблук від спеціальності «Агрономія»  керівник к. с-г. н., доцент Іванова І.Є.; правила обрізки дерев від спеціальності «Садівництво та виноградарство» керівник Капінос М.В; кафедра «Екологія та охорона навколишнього середовища»  представила демонстраційні об’єкти професійної справи в рамках популяризації спеціальностей «Екологія», «Лісове господарство», «Геодезія та землеустрій» керівник Ганчук М.О.; надання першої домедичної допомоги потерпілим при нещасних випадках на виробництві від кафедри «Цивільна безпека» керівник Зоря М.В; кафедрою «Рослинництво» були представлені снопи зернових культур зібрані в НВЦ «Лазурне» ТДАТУ.

Після пізнавальних майстер-класів і отримання нових знань в сфері спеціальностей факультету АТЕ всіх гостей запросили на перегляд підготовлених відеороликів. Кожен мав можливість більш детально ознайомитись з майбутнім фахом. Під час перегляду відеоматеріалу школярам було запропоновано оцінити відеороліки в спеціальних анкетах які вони отримали на початку заходу. За результатами голосування: «Цивільна безпека» – І місце; «Харчові технології» – ІІ місце; «Готельно-ресторанна справа» – ІІІ місце; «Садівництво та виноградарство» – ІV місце; «Агрономія» – V місце; «Екологія», «Лісове господарство», «Геодезія та землеустрій» – VІ місце.  Не звертаючи уваги на обсяг інформації, після другої частини  концертної програми, гості вирушили на дегустацію пончиків та морозива особистого виготовлення кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв» імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

Для школярів у яких не було можливості приєднатися до свята на великій перерві о чотирнадцятій годині були продемонстровані майстер-класи та концертна програма з переглядом відеороликів. Після чого учнів запросили на екскурсію до лабораторії вирощування грибів, яку для них провела к. с- г.н., старший викладач Кулик А.С.

Протягом профорієнтаційного заходу школярі мали можливість ознайомитись з профорієнтаційною літературою ТДАТУ, особливу увагу вступники звернули на профорієнтаційну газету «АТЕ», спеціально підготовлену для цього заходу.  Учні мали можливість поспілкуватись з головним секретарем приймальної комісії Чижиковим І.О., Спірінцевою О.П., щодо правил прийому до нашого вишу, а також з відповідальною за профорієнтацію на факультеті АТЕ Євтушенко Г.О., та Щербаковою Н.В.

Факультет агротехнологій та екології висловлює вдячність за підтримку в організації профорієнтаційного заходу: ректору ТДАТУ доктору технічних наук, професору, член-кореспонденту НААН України, Заслуженму працівнику освіти України Кюрчеву В.М.; проректору з науково-педагогічної  роботи, кандидату технічних наук, доценту Ломейку О.П.; помічнику ректора з організаційних питань, виховної роботи та студентських справ ТДАТУ Грицаєнку І.М.; профкому ТДАТУ;  Загорко Н.П. завідуючу кафедрою  «Обладнання переробних і харчових виробництв» імені професора Ф.Ю. Ялпачика; декану факультету економіки та бізнесу Карману С. В.; к.е.н., доценту Радченко Н.Г.; к.е.н., доценту Бочаровій Н.О.; завідувачам  кафедр факультету АТЕ та Е та Б; завідуючій кафедри суспільно-гуманітарних наук Максимець О.М.;  начальнику управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області Єлісєєву І.А.; відділу профорієнтації та  довузівської  підготовки; директорам шкіл міста Мелітополя.

Багато вражень і гарного настрою отримали наші майбутні вступники в стінах ТДАТУ. Сподіваємось  що кожен з них це майбутнє Таврійського державного агротехнологічного університету.

Щиро вітаємо усіх студентів, викладачів, професорсько-викладацький склад та допоміжний персонал факультету АТЕ зі святом. Бажаємо творчої наснаги, кар’єрних звершень, успішного навчання!

декан факультету АТЕ Іванова І.Є.

заступник декана з ОВР АТЕ Шлєіна Л.І.