10 грудня голова профкому ТДАТУ доцент кафедри ХТГРС Микола Андрущенко та заступник начальника науково-дослідного відділу Приазовського НПП, викладач кафедри ГЕЗ Олександр Антоновський взяли участь у виставці кращих практик та презентації книги «10 років надихаємо на зміни» за Програмою розвитку ООН (ПРООН-ГЕФ) в м. Києві. Програма є корпоративною програмою Глобального екологічного фонду (ГЕФ), впроваджується Програмою Розвитку ООН (ПРООН) та виконується Організацією ООН з питань впровадження проектів (UNOPS).

Вона впроваджується більш ніж в 130 країнах світу та активно працює над соціальною інклюзією, а саме над розширенням прав і можливостей жінок, молоді та людей з обмеженими можливостями, що враховується і відображається в ініціативах ПМГ.

Основними сферами діяльності програми є зміна клімату та адаптація, збереження біорізноманіття, захист міжнародних вод, зменшення впливу стійких органічних забруднювачів та попередження деградації земель.

З початку свого заснування ПМГ досягла значних успіхів в роботі з громадами щодо узгодження глобальних екологічних пріоритетів з потребами місцевих громад.

ПМГ ГЕФ в Україні підтримує діяльність на місцевому рівні.

Під час заходу були підведені підсумки 10-річної роботи ПРООН-ГЕФ в Україні, презентовані кращі практики вирішення проблем в галузі агроекології, охорони екосистем та біорізноманіття, освіти, місцевого розвитку тощо. Також, був відзначений вагомий вклад наших фахівців в реалізацію завдань програми.

За матеріалами: заст. нач. науково-дослідного відділу Приазовського НПП,

викл. каф. ГЕЗ  Олександр Антоновський,