У повсякденному житті доволі часто можна почути вислів: «Це ж логічно!». Але рідко хто замислюється над тим, хто ж така ця «логіка»? Насправді ж, вона являє собою відображення об’єктивних закономірностей, зіставлення фактів чи деталей, здатність помічати очевидне.

Саме з метою перевірки наявності таких здібностей у наших студентів, на минулому тижні студентською радою факультету економіки та бізнесу було організовано та проведено одразу два півфінали інтелектуальної гри «Де логіка?». Команди були сформовані за принципом збірних від кожної спеціальності. Було проведене жеребкування, за яким визначились учасники першого та другого півфіналів. Також участь взяли дві спеціально запрошені команди – збірна факультетів економіки та бізнесу й агротехнологій та екології, а також команда механіко-технологічного факультету.

Розпочнемо з «першопрохідців» цьогорічного турніру. У битві мислителів зійшлись команди спеціальностей: «Економіка», «Менеджмент», «Туризм» та «Облік і оподаткування». Щодо назв команд, то економісти обрали доволі лаконічне найменування – «Команда», менеджери позиціонували себе як справжні інтелектуали, презентувавши назву «Мозги», туристи у своїй назві «Торнадо» продемонстрували, що налаштовані змітати все на своєму шляху до перемоги, а ось дівоча команда майбутніх фахівців з бухгалтерії не слідували шаблонам та вигадали назву «Горький мармелад».

На другий день змагань розумів виявляли сильнішого такі команди: «Вища ліга» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», «Нет парня» спеціальності «Маркетинг», характерна для гри назва «Мы думаем» від спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та команда спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з доволі незвичною назвою «ОПГ Дикі голуби». І, звичайно, наші запрошені гості – команди «228-а бригада МТФ» та збірна ФЕБ+АТЕ «709 А».

Грали команди попарно.

Розпочинались обидва півфінали з «Розминки», в якій необхідно було пригадати трохи математику. На слайдах презентації пропонувались картинки, які слід було поєднати у певне поняття, чи навпаки – відгадати складову вже готового результату. Наші команди відповідали по черзі, після того як спливала хвилина, що давалась на роздуми. Команда-суперник могла озвучити свою версію у разі неправильної відповіді опонента чи її відсутності. До слова, таке правило застосовувалось і для наступних раундів.

Раунд 2 – «Знайди спільне». У цьому раунді все цілком просто: командам демонструвались три картинки, які поєднані чимось спільним. Власне завданням було розпізнати це спільне та озвучити відповідь. Це завдання якомога краще демонструє здібність помічати деталі.

Раунд 3 – «Прибери зайве». На цьому етапі завдання трохи ускладнювалось. Потрібно було віднайти три картинки, поєднані чимось спільним, та одну зайву. Але і це завдання не зупиняло команди на шляху до перемоги. Учасники жваво знаходили відповіді не лише на свої слайди-загадки, а й на завдання конкурентів.

Після третього раунду було підбито підсумки і оголошено фіналістів з кожної пари.

Фінал складався з двох раундів: «Добий мудреця», в якому завданням було завершити вислів відомої особи, та «Ребуси», де слід було розгадати відомі фразеологізми за допомогою малюнків-підказок. Останній раунд проходив у форматі пінг-понгу – по черзі відповідь від кожної команди. Фінал пройшов у просто шаленому темпі та невдовзі були оголошені переможці півфіналів. Ними стали команди «Торнадо», «228-а бригада МТФ» та «709 А».

Всі учасники отримали солодкі призи та море незабутніх емоцій.

Щиро дякуємо всім учасникам та вітаємо наших переможців!

Особлива подяка голові студентського профбюро факультету економіки та бізнесу Ренаті Гришко, яка підготувала завдання на раунди та провела обидва півфінали.

Дякуємо секретарю студентської ради факультету Анастасії Клімовій, голові соціального сектору Тетяні Булгаковій, голові інформаційного сектору Анастасії Нестерчук та заступнику голови інформаційного сектору Владі Шмалій за допомогу в проведенні гри.

Дякуємо нашому фотографу Миколі Касілову за цікаві фото.

Дякуємо також заступнику декана факультету з організаційно-виховної роботи Олені Васильченко за пропозицію провести цю цікаву гру, а також за допомогу в її підготовці, організації та проведенні.

До зустрічі у неймовірно цікавому фіналі!

Анастасія Нестерчук,
голова інформаційного сектору ФЕБ
Олена Васильченко,
заступник декана ФЕБ з організаційно-виховної роботи