На минулому тижні у стінах 5-го корпусу відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Час, коли студенти можуть відволіктись від навчання, при цьому тримаючи свій мозок у тонусі.

Добірка надзвичайно цікавих, трохи заплутаних та кумедних питань заполонили думки учасників на півтори години. Тут студенти тренували логіку, фантазію, здатність візуалізувати почуте, дедукцію. Також гра є добрячим випробуванням на командну роботу, з чим у наших студентів проблем не виявилось. Захід пройшов у чудовій дружній атмосфері, залишивши лише приємні спогади. Проте, як і в будь-якій грі, виявились команди, що виступили трохи вдаліше останніх.

Отже, результати гри «Що? Де? Коли?»:

1 місце – «Старий, молодий»
2 місце – «Шахраї»
3 місце – «Армійський флекс»
4 місце – «Тодорівці»
5 місце – «Місто – не село»

Вітаємо переможців!

Пам’ятайте, що мозок так само потребує тренувань, як і тіло. А завдячуючи активістам агротехнологій та екології це можна робити весело та цікаво!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ