Невід’ємною складовою процесу підготовки фахівців у Таврійському державному агротехнологічному університеті є навчальні практики професійного спрямування.

21 червня цього року в межах програми навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів групи 11 ПТ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (ПТБД) було організовано екскурсію на одне з найбільших підприємств нашого міста – Мелітопольську трикотажну фабрику.

Співробітники фабрики ознайомили студентів зі структурою підприємства, розповіли про задачі та особливості роботи підрозділів, звернули увагу на кваліфікаційні вимоги до майбутніх фахівців. Студентам було надано можливість побачити усі стадії виробництва  – від ескізу до пакування готових виробів.

Студенти 11 ПТ та викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро дякують керівництву Мелітопольської трикотажної фабрики за надану можливість, і працівникам за цікаву пізнавальну екскурсію.

Грицаєнко Г.І. – к.е.н., доц., контент-менеджер каф. ПТБД