Ректор університету Кюрчев Володимир Миколайович у складі делегації керівників і фахівців аграрних закладів вищої освіти взяв участь у Днях аграрної освіти і науки України у Франції.

Учасники делегації детально ознайомились із системою вищої освіти Франції, технологіями підготовки фахівців для аграрного сектору країни.

Під час роботи секцій обговорювались багато питань: багатогранність навчання, професійна підготовка короткого і довгого циклів, інженерна освіта, дослідження і інновації в освіті, електронне навчання, створення та впровадження відкритих онлайн-курсів.

Розглядались основні напрямки міжнародної співпраці у сфері аграрної освіти і науки. Співпрезидент ФЕФЮ (Федерація обміну Франція – Україна) Жак Форжерон і учасники заходу обговорили можливості навчання українських студентів у Франції (стажування, подвійні дипломи, гранти). Взагалі, питанню міжнародної співпраці між навчальними закладами та освітянськими установами приділяється дуже багато уваги.

Сільвен Ріголлє, радник з питань університетської і наукової співпраці посольства Франції в Україні, вручив кожному учаснику заходу сертифікат.

Прес-служба ТДАТУ, використана інформація сайту ДУ «НМЦ «Агроосвіта»