Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок

14.09.2023 - 12.10.2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок (далі – дослідження та розробки), виконання яких розпочнеться у 2024 році за рахунок коштів державного бюджету (Наказ МОН №1113 від 11 вересня 2023 року)

Конкурс проводиться з метою з метою підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок.

Запрошуємо науковців та дослідницькі групи НДІ університету взяти участь у першому (внутрішньоуніверситетському) етапі цього Конкурсу. Відбір проектів досліджень і розробок проводять науково-технічні ради НДІ, результати затверджуються Вченою радою університету.

Перший етап Конкурсу відбуватиметься – з 12 вересня по 12 жовтня 2023 року в Національній науково-інформаційній системі (інструкції будуть надані окремо). За результатами першого етапу Конкурсу, до 12 жовтня 2023 року ТДАТУ надає до директорату науки та інновацій роздруковані з інформаційної системи проекти досліджень і розробок, внесені в інформаційну систему та згенеровані нею.

Другий етап Конкурсу відбуватиметься з 12 жовтня по 12 грудня  2023 року шляхом експертизи проектів наукових досліджень і розробок експертами секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН.

Наукова рада МОН до 04 грудня 2023 року забезпечує розгляд та затвердження результатів експертизи проектів досліджень і розробок (форми науково-експертних висновків додаються: ФДПД, НТР).

Перелік тематичних напрямів, за якими буде проводитися експертиза, затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2022 № 914 «Деякі питання проведення конкурсного відбору експертів з експертизи проектів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме Міністерство освіти і науки України, та звітів про їх виконання».

Директорат науки та інновацій МОН до 15 грудня 2023 року має оголосити результати Конкурсу та забезпечити, у разі необхідності, організацію засідання Комісії з етики експертів.

За довідковою інформацією (зокрема, щодо фінансового обґрунтування витрат для виконання проекту) звертатися до науково-дослідної частини ТДАТУ (Прус Ю.О.).

Вимоги_до_наукових_проектів_основного_конкурсу_МОН_2023

Форма_1_Картка_проекту_фундаментальне_дослідження