З 23 по 25 лютого 2018 року в м. Київ на базі кафедри фізичного виховання і здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся черговий Чемпіонат України з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації України. У змаганнях прийняло участь 17 команд з усіх куточків нашої країни загальною кількістю 150 чоловік.

Як вже стало доброю традицією, і цього разу досить успішно виступили студенти ТДАТУ, ще раз довівши, що Мелітопольщина славетна своїми силачами з чемпіонськими амбіціями.

Майстер спорту України, студент механіко-технологічного факультету (12 САІ) – Сергій Данилевський – І місце у ваговій категорії до 70 кг.

Кандидат у майстри спорту України, студент механіко-технологічного факультету (25 САІ) Царан Олександр  – ІІ місце у ваговій категорії до 65 кг.

Студент енергетичного факультету (12 ЕЕЕ) Панков Дмитро – ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг, виконавши при цьому норматив кандидата в майстри спорту України.

Всі чемпіони і призери змагань здобули право представляти збірну команду України з гирьового спорту серед студентів на відкритому Чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який відбудеться з 26 по 30 квітня 2017 року в м. Целє (Словенія).

Підготував спортсменів заслужений тренер України з гирьового спорту, викладач кафедри фізичного виховання і спорту Кубрак Сергій Іванович.

Висловлюємо особисту подяку ректору ТДАТУ, д.т.н., професору Кюрчеву В.М. і профспілковому комітету за фінансову підтримку в підготовці та організації поїздки команди нашого університету з гирьового спорту.

Голова спортивного клубу ТДАТУ,

старший викладач кафедри фізичного

виховання і спорту АРТЕМЕНКО В.В.