20-21 липня 2017 року на базі Дослідницьої станції лікарських рослин відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Перспективні напрями наукових досліджень лікарських і ефіроолійних культур».

Конференцію відкрила заступник директора з наукової роботи ДСЛР

Л.А. Глущенко. З привітальним словом виступив голова спілки молодих учених Інституту агроекології і природокористування НААН  О.І. Шкуратов та головаспілки молодих учених ДСЛР Р.В. Мельничук.

У конференції взяв участь студент агроном 31 АГ групи Таврійського державного агротехнологічного університету Шевченко Антон.

Наш молодий науковець отримав призове місце за найкращу наукову доповідь. Тема його дослідження – «Застосування лікарських рослин в органічному садівництві» (керівник: к.с.г.н., доц. кафедри плодоовочівництва виноградарства та біохімії факультету АТЕ  Герасько Тетяна Володимирівна).

Під час завершення секційних засідань учасники конференції ознайомилися з сортовим ресурсом установи на демонстраційному полігоні установи та відвідали колекційний ботанічний розсадник.

Ми щиро вітаємо Антона! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та йти лише вперед до нових звершень!

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія