Запорізька козаки відомі на весь світ. Споконвіків вони були символом мужності, сміливості та свободи. Саме вони відважно захищали свій народ від ворогів та боролися за незалежність неньки України. Пройшло декілька віків, але ми зуміли зберегти пам’ять про наших славних захисників.

13 жовтня на факультеті АТЕ студентська рада провела захід «Козацькі розваги». Щоб перевірити наших хлопців на мужність та силу, ведучі провели декілька конкурсів.

Перший конкурс називався «Хто швидше». Всі ми знаємо, як козаки любили добре поїсти. Ми впевнені, що наші хлопці також мають неабиякий апетит. Тому за стародавнім українським звичаєм вирішили їх нагодувати національною стравою – вареничками. Цей конкурс проходив дуже весело під пісню Михайла Поплавського «Варенички мої», яку дружньо підспівували всі присутні. Учасників було нагороджено смачними домашніми пиріжками.

Наступний конкурс був для справжніх екстрималів та любителів гостренького. Умови такі: якнайшвидше з’їсти червоний перець. Ні, ні, не подумайте, що організатори вирішили познущатися над студентами. Учасникам ще дали пампушки та молоко, щоб заїдати та запивати. Конкурс пройшов добре, ніхто зі студентів не постраждав)

Далі ведучі перевіряли хлопців на фізичну підготовку, винахідливість, ерудованість, вміння ліпити вареники та на знання ласкавих слів своїм коханим.

Свято пройшло дуже весело. Ми ще раз впевнилися, що українські козаки дуже сміливі, кмітливі та сильні. І дівчата за ними, як за кам’яною стіною.

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія