Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002 року, коли на Генеральній Асамблеї ООН було прийнято відповідну резолюцію щодо встановлення дати святкування. МИР – головна цінність для будь-якої людини.

Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати на досягнення миру в усьому світі – головні принципи, якими керувалася ООН, започаткувавши це свято. Як емблема на 21 вересня, Міжнародний день світу, використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою. Її творцем є Пабло Пікассо.

Для привернення уваги до глобальних проблем людства 21 вересня проводяться спеціальні заходи та акції. Тому цього року викладачі кафедри іноземних мов (Ірина Кривонос та Вікторія Лемещенко-Лагода) підготували та провели дистанційний захід зі студентами (41ОО, 21СОО, 41ХТ, 31ГРС, 21ГРС, 11ГРС, 11СХТ, 41 ГЗ, 31 ГЗ), використовуючи матеріали присвячені міжнародному Дню Миру. Студентам протягом тижня було надано можливість ознайомитися з історією появи цього дня, символами, традиціями, а на парах у ЗУМі викладачі обговорили таке важливе та болюче питання для кожного українця – “Що для Вас є – МИР?” Багато студентів ділилися переживаннями про майбутнє нашої країни та сподіваннями на мирний та світлий час для українців.

Міжнародний День Світу – день, коли ми можемо подякувати всім тим, хто прагне миру та згоди на планеті. Нехай це свято всі відзначають по-різному, але наша мета єдина – МИР. Це єдина наша впевненість у щасливому майбутньому.

Викладачі вдячні студентам за активну участь у заході та бажають усім МИРУ та спокою! У нас йде війна, вибухають снаряди та обриваються життя, але над нами простягається ясне небо. Нехай буде МИР не тільки в нашій країні, а й у наших домівках та у наших душах. Найшвидшої великої перемоги Україні!

Ірина Кривонос, Вікторія Лемещенко-Лагода,
старші викладачі кафедри іноземних мов