День Народження – це завжди тепле, радісне та по справжньому щире свято, на яке збираються найдорожчі люди. Але цього року вже вдруге факультет Агротехнологій та екології святкує свій День народження дистанційно, але це не заважає нам святкувати.

Факультет це студенти, викладачі та співробітники нашої дружньої родини. День народження факультету – чудова можливість підсумувати досягнуті успіхи, поглянути з оптимізмом в майбутнє і, зрештою, влаштувати справжнє свято.

22 квітня факультет агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відсвяткував свій 14 день народження. Дата вибрана не випадково – це Всесвітній день Землі, а факультет готує фахівців у сфері агрономії, екології, цивільної безпеки, харчових технологій, садівництва та виноградарства, геодезії та землеустрою, готельно-ресторанної справи які у майбутньому будуть дбати про розвиток і збереження природних ресурсів.

Протягом дня на сторінку Facebook та Instagram факудьтету надходили привітання: фотоколажи, листівки, веселі та креативні відеосюжети, від керівництва ТДАТУ, декана факультету Ірини Іванової, заступників декана, завідувачів кафедр факультету АТЕ, студентів. А ось студентська рада факультету в честь Дня народження на сторінці Instagram провела гру «На скільки добре ти знаєш рідний факультет», а також привітала і підготувала відеопривітання для студентів та викладачів і побажала лише процвітання, успіхів та натхнення! Підкорення нових горизонтів та не зупинятися на досягнутому!

Дякуємо всім за теплі слова, за вітання та щирі побажання!

Життя факультету продовжується і попереду на нас чекає багато нових цікавих справ, приємних сподівань, перспективних шляхів і нових зустрічей.

Бажаємо студентам, викладачам і декану факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного нових звитяг, сонячних моментів та реалізації усіх бажань!

З днем народження, факультет!

Людмила Шлєіна,
заступник декана з ОВР факультету АТЕ