Шановний Володимире Миколайовичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваш професіоналізм, безмежна відданість справі і наполегливість у досягненні поставленої мети, сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання університету.

Пройшовши в нашому університеті шлях від студента до ректора, Ви стали прикладом сучасного керівника, вмілого організатора, справжнього лідера.

Своєю самовідданою працею Ви щоденно формуєте якісний імідж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки Запорізького краю.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпного джерела сили і натхнення, родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі, нових досягнень, злетів і перемог. Нехай бурхливий вир життя не похитне Вашу впевненість, а любов рідних і близьких Вам людей допоможе йти далі по наміченому шляху, реалізовувати плани і втілювати мрії!

З днем народження, шановний ректоре!

З повагою,
колектив ТДАТУ