Житомирський національний агроекологічний університет наприкінці листопаду гостинно приймав ХІІІ фестиваль Аграрної ліги КВН України, що проходив у приміщенні телецентру за участю 6 команд із різних регіонів України.

Студенти аграрних ВНЗ мали можливість ознайомитися з Житомиром та безпосередньо відвідати ЖНАЕУ, поспілкуватися з керівництвом, дізнатися про історію та сьогодення навчального закладу, поділитися розповідями про свій ВНЗ, а вже ввечері продемонструвати свої гумористичні таланти.

ХІІІ фестиваль Аграрної ліги КВН України зібрав на одній сцені 6 кращих команд аграрних університетів МОН України, а саме: «УТ-1» Таврійського державного агротехнічного університету; «Команду А» з Житомирського національного агроекологічного університету; «Люстра» з Сумського національного аграрного університету; «Збірну аграрної академії» з Полтавської державної аграрної академії; «Made in UNUS» з Уманського національного університету садівництва; «Драсте» з Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Більшість з цих команд мі вітали під час проведення фіналу агарної ліги КВН України минулого сезону, що проводився на базі ТДАТУ!

Учасників фестивалю та глядачів у залі привітав ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. «На ці кілька годин Житомир стане столицею гумору та позитивного настрою. Переконаний, що ці молоді хлопці та дівчата впораються із цим завданням, а ми будемо підтримувати їх, – зауважив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – До цього фестивалю кожен із вас особливо готувався, адже ви не лише представляєте свій навчальний заклад, своє місто, але й боретеся за почесне звання Чемпіона ХІІІ фестивалю Аграрної ліги КВН України. Нехай цифра 13 не лякає вас, адже це лише свідчення того, що фестиваль пройшов одне коло із 12 ігор та наразі стартує по-новому. Я бажаю вам гарної гри, хай все вдається. При нагоді запрошую ще неодноразово завітати до Житомирського національного агроекологічного університету. Ми раді гостям, які так само підтримують та примножують студентські КВН-традиції».

У рамках фестивалю команди зіграли по два конкурси: під час візитки представляли жарти, музичні постановки й мініатюри на тему «Виставка досягнень», а під час імпровізації жартували на тему «Профорієнтації представників ВНЗ школярів».

Підтримку в залі забезпечували викладачі й студенти ЖНАЕУ, житомирська прогресивна молодь, а також гості з інших міст, які приїхали вболівати за своїх фаворитів. Крім цього, гра транслювалася у прямому ефірі обласного телебачення.

Вокальні номери у перервах Аграрної ліги КВН представляли творчі студенти та колективи Житомирського національного агроекологічного університету.

Переможцями цьогорічного фестивалю Аграрної ліги КВН України за рішенням журі стали: «УТ-1» ТДАТУ та «Збірна аграрної академії» з Полтави.

До інформації: Аграрна ліга КВН – це проект Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ВНЗ МОН України за підтримки Асоціації «КВН України». Щороку фестивалі та фінальні ігри проходять у різних вишах та містах нашої прекрасної держави.

Вітаємо наших переможців! Всіх їм гараздів та нових переможних стартів на славу нашого ТДАТУ!!!

 

Грицаєнко І.М. – пом. ректора з ОВР