Молодь є активною складовою українського суспільства, її соціальне становище та самопочуття є показником соціального успіху суспільства та суттєво залежить від можливостей реалізації її потенціалу. Тому для стимулювання студентів досягнення високих результатів у навчанні, спорті, мистецтві, науково-дослідницькій і громадській діяльності Мелітопольська міська рада затвердила міську програму «Про призначення стипендії міського голови м. Мелітополя для обдарованої молоді міста» на заохочення обдарованої молоді до розвитку інтелектуальних та творчих здібностей, волонтерської діяльності, популяризації національно-патріотичних цінностей.

Цього року для вищих начальних закладів I-IІ р.а. (коледжів) було визначено 3 стипендії, для робочої молоді – також 3 стипендії. Як і минулими роками, для вищих начальних закладів III-IV р.а. було визначено 5 стипендій.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету для отримання стипендії мера було подано 5 кандидатур студентів, це:

БОНЧУЖНА ЄЛИЗАВЕТА – студентка 4-го курсу факультету економіки та бізнесу, відмінниця навчання, активна учасниця громадського життя університету, міста, області, України та на міжнародному рівні, голова студентського профкому університету, член Вчених рад університету та факультету ЕтаБ, голова студентського радіо «STUDLIFE», сертифікований учасник проекту від Британської Ради в Україні (має змогу писати соціальні проекти та втілювати їх в життя). Також Єлизавета є донором крові, організатором та учасником різноманітних заходів, тренінгів, майстер-класів. Активно взаємодіє із Запорізьким обласним центром молоді та допомагає організовувати та втілювати в життя різноманітні проекти в м. Мелітополі.

КРАВЧЕНКО ВОЛОДИМИР – студент першого курсу магістратури факультету інженерії та комп’ютерних технологій, відмінник навчання, один із кращих науковців університету, активний учасник громадського життя університету, член студентської ради факультету ІКТ, член Вченої ради факультету. Щорічно приймає участь у написанні наукових статей, які надруковані у збірниках ТДАТУ та інших ВНЗ України, міжнародних олімпіадах та конкурсах з програмування.

МАРАНДІ ПАВЛО – студент магістратури механіко-технологічного факультету, активний учасник громадського життя університету, відмінник навчання, кандидат у майстри спорту України з гирьового спорту, Чемпіон Запорізької області з гирьового спорту, срібний призер Чемпіонату України з гирьового спорту.

БАБЕШКО ГАННА – студентка 3-го курсу факультету економіки та бізнесу, відмінниця навчання, активна учасниця громадського життя університету, міста, області, України та на міжнародному рівні, голова студентської ради факультету ЕтаБ, член Вчених рад університету та факультету. Протягом 2-х років була головою студентського профбюро факультету та головою соціального сектору студентської ради факультету. Бере активну участь у різноманітних благодійних, волонтерських, патріотичних, екологічних та соціальних акціях, тренінгах, форумах та семінарах.

ФЕНАГЕЄВА ДАР’Я – студентка 4 курсу факультету агротехнологій та екології, активна учасниця громадського життя факультету та університету, співголова сектору з міжнародних відносин студентської ради університету, «студент-вчений року факультету – 2016», переможець конкурсу творчих робіт «Кращий за професією» в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади. Успішно займається науково-дослідною роботою, бере участь у науково-практичних конференціях, закордонних навчально-виробничих практиках та семінарах (вже тричі в Німеччині).

Отже, за рішенням комісії ТРИ СТИПЕНДІЇ З П’ЯТИ – НАШІ! 16 січня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидатів на отримання стипендії міського голови м. Мелітополя. Трьох наших студентів визначено переможцями за номінаціями, і вони будуть отримувати щомісячну стипендію міського голови у другому семестрі 2016-17 навчального року, це: БОНЧУЖНА ЄЛИЗАВЕТА – за особливі успіхи у громадському житті; КРАВЧЕНКО ВОЛОДИМИРза особливі успіхи у науково-дослідницькій та пошуковій діяльності; МАРАНДІ ПАВЛО за особливі успіхи у спорті вищих досягнень.

Щиро вітаємо наших студентів! Бажаємо подальших успіхів, великих досягнень та підкорення нових вершин!

Ті студенти, яким не вдалося отримати зазначену стипендію, зможуть претендувати на неї наступного разу – в травні 2017 року, тим часом примножуючи свої вагомі досягнення.

Запрошуємо також і молодих співробітників університету (віком до 35 років) з активною життєвою позицією взяти участь у конкурсі на отримання разової стипендії міського голови для трудової молоді.

Помічник ректора ТДАТУ з ОВР

Грицаєнко І.М. – член конкурсної комісії,

прес-служба ТДАТУ Каританова О.В.