стипендіїСтудентка ТДАТУ Анастасія Діоба , спеціальность “Агроінженерія”, отримала стипендіюю імені Героя Небесної Сотні Дмитра ПагораСтипендію Запорізької обласної ради призначена Володимиру Славову, спеціальність Електроенергетика, електротехніка та електромеханікаМикиті Семенову, спеціальність Комп’ютерні науки, призначена стипендія Запорізької обласної державної адміністрації.

Обласні стипендії Запорізької обласної ради і Запорізької обласної державної адміністрації є традиційними й призначається відмінникам освіти кожні пів року за поданням навчальних закладів та висновками профільних комісій.

Вже другий рік поспіль студенти та курсанти, які мають найкращі показники у навчанні та відомі своєю активною громадянською позицією, отримуватимуть протягом навчального року стипендії на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.

“Стипендія імені Героїв Небесної Сотні – це шана тим наймолодшим та найсміливішим учасникам Революції Гідності, які відстоювали майбутнє України, тому ми маємо підтримувати підростаюче покоління в пам’ять про них.

Загалом визначено 43 стипендіата. Крім активної громадської, наукової та спортивної діяльності, вони мають високі навчальні результати. Розмір щомісячної стипендії 2 тис 480 грн – для студентів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Бакалавр” або “Магістр”, 2 тис 130 грн – для студентів закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації та наукових установ, 2 тис 027 грн – для курсантів. Виплата стипендій почнеться з 1 вересня 2020 року.

Відділ інформації та аналітики,
за матеріалами сайтів МОН України, ЗОДА і ЗОР