Основними завданнями внутрішньої академічної мобільності студентів ТДАТУ є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, обмін досвідом та встановлення внутрішніх інтеграційних зв’язків.

21 лютого на факультеті агротехнологій та екології була проведена кураторська година, присвячена академічній мобільності студентів нашого факультету в Миколаївському національному аграрному університеті та Херсонському державному аграрному університеті.

Федіна Надія, Мельник Анна (31АГ), Сулій Іван (11 МБ АГ),  Міцковська Катерина (31АГ)- розповіли про особливості навчання у вищезгаданих вишах.Програмою їхнього перебування  передбачалося відвідування занять у групах відповідного курсу з відповідної спеціальності, де мали можливість не тільки вивчати професійні дисципліни, а й порівняти рівень викладання з ТДАТУ. Не менш важливим у такому обміні студентами між закладами-партнерами є можливість спілкування зі своїми однолітками. Студентам була організована цікава екскурсія територією університету,  під час якої було відвідано бібліотеку, спеціальні лабораторії, кабінети, музей. Звичайно була представлена культурна програма: екскурсія на Одеський завод шампанських вин, до Анатомічного музею Амаліцького, екскурсія на набережну та до Єкатериненського собору, музею водних біоресурсів та аквакультури, а ще до театру ім. Миколи Куліша, катання на ковзанах, гра у боулінг.

Наприкінці зустрічі наша молодь наголосила на тому, що академічна мобільність є ефективним шляхом з підвищення якості підготовки фахівців.