Викладачами та студентами кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму був проведений брейн-ринг для студентів спеціальності «Економіка» на честь Всесвітнього дня економістів.

На початку заходу студентів привітав завідувач кафедри Сергій Карман. Він розповів студентам про значущість професії економіста у різних сферах життя людини, важливість рівня знань професіоналів. Побажав майбутнім фахівцям наполегливості у навчанні, цілеспрямованості у досягненні поставленої мети та впевненості у власних силах.

Ну що ж, розпочинаємо брейн-ринг. Наші студенти-економісти за допомогою жеребкування поділились на 5 команд та зайняли ігрові столи відповідно до номерів команд. Стартовим завданням для них було вигадати назву команди та представити її. Для презентації не було жодних обмежень: хочете – танцюйте, хочете – співайте, хоч вірші читайте. Наші студенти проявили себе досить творчо. Назви команд були дуже креативними. Суто дівоча команда назвала себе «Женский совет», була там і команда з економічною назвою «40 гривень», команда за ім’ям капітана «Команда Василя», команда, що була готова «выиграть любой спор» – «Кібер спорт» та команда з лаконічно назвою «Команда». Троє почесних суддів прискіпливо оцінювали презентації наших команд, але оцінок не шкодували.

І ось, перший конкурс з письмовими відповідями «Слова на літеру». Учасникам були запропоновані 5 літер, на які вони повинні були скласти якомога більше слів, пов’язаних з економікою. Команди впорались на відмінно. Досить багато слів було написано, за що, відповідно, були отримані високі бали.

Раунд 2 – «Вгадай країну». Запитання пов’язані з країнами світу, походженням слів, історіями виникнення термінів. Наші команди давали відповіді блискавично. Судді ледь встигали підраховувати бали!

Раунд 3 – «Економічний бум». Тут вже були складніші питання, які безпосередньо пов’язані з економікою. Але наші команди і на цьому етапі не тягнули час і швидко та правильно відповідали на питання. Вони проявили себе як справжні колективи, які вміють вчасно приймати рішення. Це є досить важливою рисою для фахівців у галузі економіки.

Раунд під номером 4 – «Тести». Тут командам вже були запропоновані 4 варіанти відповідей, серед яких їм слід було обрати лише одну правильну. По 20 секунд на питання, і цей етап минув для учасників майже непомітно. Всі були настільки захоплені грою, що не помічали як швидко плинув час.

А час гри дійсно проминув як одна мить, і ось, вже фінальний раунд – «Питання на логіку». В цьому конкурсі студенти отримали трохи більше часу на обговорення кожного питання (по 30 секунд), адже відповіді на деякі питання були не одним словом, і варто було знайти їх на поличках свого розуму.

Після підрахунку набраних балів, командою-переможцем була оголошена «40 гривень», яка на декілька балів випередила своїх суперників. Всі команди були нагороджені солодкими призами від організаторів заходу – викладачів кафедри Олени Васильченко та Наталії Почерніної.

Також було анонсовано, що брейн-ринг передбачає собою серію ігор, до яких входять вже проведена жовтнева гра, та дві майбутні – зимова та весняна.

Вітаємо наших учасників та переможців, кмітливих, здібних, талановитих та надзвичайно розумних студентів-економістів з їх вже професійним святом.

Анастасія Нестерчук,
голова інформаційного сектору студентської ради ФЕБ