Дві роботи від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, в яких запропоновано методи та інструменти вирішення питання ідентифікації і документування результатів неформального й інформального навчання, були представлені на 12 Міжнародній науково-практичній конференції з програмування УкрПрог’2020.

Конференція проходила 15 та 16 вересня у Кібернетичному центрі НАН України. Її особливістю є те, що матеріали оприлюднюються в CEUR та індексуються провідними наукометричними базами. Метою заходу є висвітлення найважливіших досягнень у науці та практиці програмування і програмної інженерії та визначення головних напрямків розвитку цієї ділянки науки і технології.

До участі у конференції долучився і колектив проєкту «Теоретичне обґрунтування та розроблення інформаційної системи семантичної ідентифікації, документування та обробки результатів неформального та інформального навчання» (номер державної реєстрації 0119U000272), який реалізується на кафедрі комп’ютерних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Колектив кафедри висловлює подяку організаторам конференції за приємні враження від участі у конференції – конференції, яка об’єднала провідних вчених різних держав, можливість презентувати власні розробки та ознайомитись з науковими результатами колег.

Кафедра комп’ютерних наук