День студента – найочікуваніше свято осені! Кожен чекає на нього з нетерпінням, тому що саме в цей день можна на славу погуляти та відзначити своє «професійне» свято.

16 листопада дружня родина Таврійського державного агротехнологічного університету традиційно зібралася в ЦКіД, щоб нагородити найкращих студентів. Було вручено близько 50 дипломів за високі досягнення у навчанні та активну громадську діяльність, фірмових чашок та ручок з логотипом ТДАТУ активістам, відмінникам, переможцям щорічного конкурсу «Студент року».

Крім цього, на свято завітала Тетяна Несват – головний спеціаліст управління молоді та спорту. Вона відзначила активність та працелюбність наших студентів, також нагородила грамотами за активну життєву позицію, розвиток молодіжної політики і студентського самоврядування в м. Мелітополі та з нагоди відзначення Дня Студента в Україні.

Як завжди, захід пройшов на високому рівні. Хореографічна студія «Світлана» вразила всіх присутніх своїми танцями. Виконавцям вокальної студії  підспівував весь зал. Адже звучали такі відомі хіти: «Серёжа», «Сalifornication», «Моя любовь» та інші.

І вже традиційно під час концерту студентам було вручено найкращий подарунок – прийшла довгоочікувана стипендія!

Від імені усього студентства хочемо сказати «велике дякуемо» ректорату, профкому, деканатам, колективу ЦКіД за привітання, за те, що вірите в нас та допомагаєте у всіх наших починаннях!

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія