Привіт, абітурієнте!??‍♀️ Вступна компанія у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного триває? Наразі реєстрація пільгових категорій по квоті завершилася, але вступити на бюджет за результатами НМТ або на контракт по мотиваційному листу ти ще встигаєш☺.

?Запам’ятай, дедлайн для подання заяви на навчання у ТДАТУ:

?23 серпня до 18:00.

Потрібна консультація? Пиши та телефонуй сюди?

Зв’язок з нами??️

☎️ (061) 289-12-99 – стаціонарний,

?(099) 614-83-02 – мобільний.

Наш офіційний сайт: http://www.tsatu.edu.ua,  на який ти завжди можеш перейти та, за потреби, знайти відповіді на усі хвилюючи питання самостійно.

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

НА ЯКІ МОМЕНТИ ТРЕБА ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПЕРЕД ПОДАННЯМ ЗАЯВ??

?Після подання першої заяви в електронному кабінеті, нічого змінити не можна. Тому варто уважно перевірити, чи корректно ви вказали контактний телефон, завантажили власне фото, за необхідності – додали сертифікати ЗНО попередніх років тощо.

? На бюджет можна подати максимум 5 заяв, кожнiй треба обов’язково вибрати пріоритет: від 1 до 5, де 1 це найбажаніша заява на вступ.

?Скасувати подану заяву без втрати пріоритету можна тільки до моменту її розгляду закладом освіти (до присвоєння статусу «Зареєстровано в закладі освіти» або «Потребує уточнення вступником»)

?Після цього, скасувати заяву можна тільки з втратою пріоритету: подати нову з таким же пріоритетом ви не зможете

?День подання заяви жодним чином не впливає на ваш конкурсний бал чи місце в рейтингу. Тому радимо – не поспішати, уважно все обміркувати, а потім подавати заяви.

?Вступникам за результатами НМТ потрібно дочекатися офіційних результатів тестів, завантажених у ЄДЕБО.

?У кабінеті можна обрати один із двох варіантів щодо джерел фінансування:

Бюджет+контракт (якщо ви не отримаєте бюджетне місце, то автоматично берете участь у конкурсі на контракт за тією ж заявою).

Тільки контракт (у такому разі ви не можете претендувати на отримання та переведення на бюджетне місце).

?Подати заяву на вступ можна за результатами НМТ або за результатами ЗНО 2019-2021 років. Єдиний варіант комбінування: замість результата з НМТ, використати результат ЗНО, якщо вони відрізняються не більше ніж на 15 балів з одного предмета: українська мова, математика та/або Історія України.

Нехай щастить! ???

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2