В умовах карантину, коли здобувачі отримують вищу освіту у змішаній та дистанційній формах, все більше актуальним стає питання використання новітніх технологій.

Мати у кишені одразу кілька словників, посібників, планерів та підручників дуже зручно, бо вони зроблять навчання цікавим, пришвидшать обчислювання чи переклад. А ще вони безкоштовні та нічого не важать, адже зберігаються у смартфоні. Завантажте ці кілька мобільних додатків, які полегшать життя тим, хто навчається.

Duolingo

Студентам варто встановити безкоштовний додаток Duolingo, який допомагає у вивченні іноземних мов. Крім англійської, іспанської, німецької та французької тут є й інші мови, включаючи досить рідкісні — наприклад, ірландська або угорська. Додаток безкоштовний та доступний для платформ Android та iOS.

MATH 42

Це програма для студентів, яка не тільки допоможе вирішити приклади з математики, а й докладно пояснить сам хід рішення. При цьому додаток пропонує до кожного заданого прикладу відразу кілька варіантів рішень. Доступний розділ тренування. Додаток можна завантажити для гаджетів, які працюють на базі iOS. Схожий принцип у додатка для Android, який називається MalMath.

Coursera

Вкрай корисний додаток для випускників. Він надає доступ до тисячі курсів з різних спеціалізацій. За допомогою такого додатка вибір майбутньої професії може стати очевидним. Курси, зібрані в додатку, читають в понад сотню кращих в світі навчальних закладів. Утиліта безкоштовна й доступна користувачам як Android, так і iOS.

Редакційно-видавничий відділ