Керівництвом факультету АТЕ ТДАТУ 23 лютого 2018 року було організовано зустріч з представниками ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА УКРАЇНИ З  УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ (ДАЗВ) – заступником голови агентства Фещенко В.П. та Гетьманом Є.М.,Цибульник М.О. З боку факультету на зустрічі були присутні:декан факультету АТЕ Іванова І.Е.,   професорсько-викладацький склад кафедр «ЕОНС» та «Цивільна безпека» на чолі з завідуючими структурних підрозділів д.г.м.н., проф. Даценко Л. М. та к.т.н.,проф. Рогачем Ю. П. Гостями університету було представлено презентацію за темою: «Радіаційна безпека зони відчуження». Керівництвом факультету визначено подальші етапи співробітництва в межах представлення матеріалів на студентську аудиторію та реалізації елементів дуальної програми навчання. Було розглянуто договір для подальшого співробітництва між факультетом АТЕ ТДАТУ та ДАЗВ.

Інформаційний супровід: керівництво факультету АТЕ ТДАТУ