Протягом двох тижнів у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проходять вибори до студентських рад факультетів. Процедура голосування складається з декількох етапів.

На кожному факультеті відбулись конференції щодо визначення делегатів у студентське самоврядування, висування кандидатів, які презентували свої передвиборчі програми. Після обговорення кандидатур та їх програм, проходять факультетські вибори до факультетських студентських рад.

Більшість пунктів передвиборчих програм кандидатів стосується: сприяння навчальній, науковій, практичній та творчій діяльності студента, заохочення їх до здорового способу життя, вдосконалення системи інформування про поточні заходи, сприяння розвитку творчого потенціалу здобувачів вищої освіти, організація конференцій, семінарів та інших заходів, а також організація студентського дозвілля тощо.

Вибори до студентської ради Університету відбудуться 24 лютого.

Редакційно-видавничий відділ