Престиж професії, високий рівень заробітної плати та соціальні гарантії – такі основні критерії є основними у здобувачів, при виборі спеціальності на здобуття вищої освіти. Тому, головна мета проведення профорієнтаційних зустрічей – довести до майбутнього студента переваги та особливості тієї чи іншої спеціальності.

Днями, колективом факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, в межах профорієнтаційного плану роботи на 2023-2024 н.р., було організовано зустріч представників кафедри геоекології та землеустрою та ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».

В ході зустрічі на платформі ZOOM декан факультету Ірина Іванова ознайомила студентів коледжу з перспективами та особливостями навчання у ТДАТУ.

Старший викладач кафедри геокології та землеустрою Вікторія Скиба презентувала освітню програму, за якою здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. Вона розповіла про формати навчально-виробничої та закордонної практики в умовах сьогодення та зробила акцент на можливості поєднання освіти та трудової діяльності за дуальною формою навчання.

В ході зустрічі було визначено формат подальшого спілкування студентів коледжу з представниками кафедри геокології та землеустрою для отримання профорієнтаційної консультації та інформації про спеціальність, умови вступу у 2024 році.

Дякуємо адміністрації коледжу за спільну профорієнтаційну роботу та надану можливість проведення зустрічі з випускниками Новокаховського колежду.