На факультеті агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулась гра: «Що? Де? Коли?»

П’ять студентських команд з креативними назвами демонстрували свої знання у різних галузях. «Город – не село», «Почему бы и нет», «пАжЫлые пищевики», «Садоводи» та «Земельники» – доказували один одному, хто з них розумніший. Не дивлячись на прагнення до перемоги кожної команди, змагання пройшли на позитиві.

Багато років інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» популярна серед студентів. Її умови дуже прості. Команда гравців повинна відповісти на поставлене питання не більше, ніж за одну хвилину. Завдання підбираються таким чином, щоб їх можна було виконати, застосувавши загальні знання та логіку. За кожну правильну відповідь команда отримає певну кількість балів.

Факультет агротехнологій та екології