29 вересня на факультеті економіки та бізнесу відбувся квест для першокурсників, який організувала студентська рада факультету.

У квесті прийняли участь 4 команди – по одній з кожної спеціальності. Всього було 9 станцій, які знаходились по всій території університету. На кожній станції першокурсники мали змогу показати свої таланти, уміння та логічне мислення, а також просто повеселитися.

На першій станції «Последний герой» команда повинна була за відведений час знайти необхідний економічний термін в зошитах з лекціями з різних дисциплін. На другій станції «Невозможное возможно» один член команди повинен був заховати на собі шпаргалки, а інший учасник – знайти їх із зав’язаними очима. На станції «Музыкальный крокодил» одному студенту необхідно було прослухати пісню в навушниках та пояснити її жестами своїй команді. На станції «Я рифмую, как Есенин» команда повинна була за 2 хвилини придумати якомога більше слів, що рифмувались би зі словом «пара». На станції «Я пою, как Леди Гага» за декілька хвилин треба було згадати та заспівати пісні зі словом «море». Станція «Элвис жив!» змусила першокурсників танцювати під пісні Елвіса Преслі та Майкла Джексона. На станції «Это Аграрвард» учасники за визначений час відповідали на логічні питання, а на станції «Мы гениальны» – розгадували ребуси. Цікавою видалась станція «Я рисую, как Пикассо», на якій команди повинні були намалювати декана. Тут фантазії не було меж, малюнки вийшли доволі веселими.

Після підрахунку набраних командами балів результати виявилися наступними:
– в номінації «Найвеселіша команда» грамоту отримала 11 група ОА;

– в номінації «Найрозумніша команда» грамотою була відзначена 11 група МК;

– в номінації «Найкреативніша команда» була нагороджена грамотою 11 група ФК;

– перше місце отримала команда 11 групи ЕП!

А після нагородження всі учасники пригостилися шматочком торта та зробили спільне фото на пам’ять.

Сподіваємося, що студенти і надалі будуть приймати активну участь у різних цікавих заходах факультету економіки та бізнесу, та університету в цілому.

Олена Ганжа,

голова культмасового сектору студ. ради ФЕБ