У ТДАТУ з 27 грудня 2017 року розпочато роботу акредитаційної експертизи другого (магістерського) рівня підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою  «Галузеве машинобудування» зі спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» згідно з наказом Міністерства освіти і науки № 440-л від 14.12.2017 р.

Комісія у складі голови комісії Кириченко Ігоря Георгійовича, доктора технічних наук, професора, декана механічного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, та Білодіденка Сергія Валентиновича, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри машин та агрегатів металургійного виробництва Національної металургійної академії України зустрілася з ректором університету доктором технічних наук, професором, членом-кореспондентом НААН України, Заслуженим працівником освіти України Кюрчевим Володимиром Миколайовичем, проректорами, колективом факультету ІКТ та професорсько-викладацьким складом, що працює на спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”.

Комплексні контрольні роботи в межах акредитаційної експертизи підготовки освітньо-професійної програми Галузеве машинобудування зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування за другим (магістерським) рівнем проводяться за узгодженим графіком з 27 по 28 грудня 2017 року.

Комісією оглянуто матеріально-технічне, кадрове та інформаційне забезпечення освітнього процесу, перевірено установчі документи. Експерти ознайомилися з науково-дослідною та виховною роботою, переглянули матеріали атестаційних заходів та працевлаштування випускників.