1Невід’ємною складовою процесу підготовки фахівців у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного є виробничі  практики професійного спрямування. Так, студенти-енергетики були направлені на виробничу експлуатаційну (1С курс) та науково-дослідницьку (1М курс) практики на провідні сільськогосподарські підприємства та підприємства промислового, переробного та харчового напрямків, (м. Мелітополь, Запорізької, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської та інших областей) які тривали  протягом п’яти та шести тижнів відповідно.

Під час проходження виробничої експлуатаційної практики студенти отримали навички стосовно експлуатації обертових електричних машин, силових та спеціальних трансформаторів, кабельних ліній, контрольно-вимірювальних приладів та іншого електротехнічного обладнання.

Після успішного проходження практики, на кафедрі  ЕТЕМ імені професора В.В. Овчарова з 16.09. по 24.09.2019 р. було організовано захист звітів. До складу комісій увійшли кваліфіковані фахівці університету: доценти С.О. Квітка, В.С. Попрядухін, М.В. Постнікова, ст. викладач О.В. Ковальов, та  Ю.О.  Якунічев – відповідальний за виробничі практика в ТДАТУ.

Студенти надали змістовні звіти, в яких було наведено стислу характеристику підприємства, загальну характеристику виробничих процесів, перелік електротехнічного та технологічного обладнання. Під час виконання звіту студенти-практиканти провели аналіз систем захисту електродвигунів від аварійних режимів роботи, склали статистику відмов асинхронних двигунів а також навели заходи на підприємстві з економії електричної енергії. Також, обов’язковою складовою звіту були фото- та відеоматеріали.

Під час захисту студенти-практиканти відповідали на поставлені запитання стосовно основних моментів проходження виробничих практик.

Викладачі побажали студентам, які успішно захистили звіти з практики, подальших успіхів  у навчанні та вдосконалення професійних навичок.

За матеріалами: заступник декана факультету енергетики

і комп’ютерних технологій  О.В. Ковальов