I Міжнародна науково-практична конференція «TOPICAL ISSUES OF MODERN SCIENCE, SOCIETY AND EDUCATION» відбулася у Харкові.

Участь у заході взяли і науковці Таврійського ДАТУ: к.т.н., доцент кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Ірина Попова і старший викладач кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Олександр Ковальов у секції «Технічні науки». Конференція відбувалася у форматі заочної інтернет-конференції. Були представлені тези доповіді на тему «Розрахунок параметрів електричної схеми пристрою як фільтру лінійних напруг мережі».
Тези були присвячені розробці і розрахунку параметрів схемного рішення пристрою, що можливо використовувати в якості датчику-фільтру лінійних напруг мережі.

За результатами конференції виданий збірник тез, якому присвоєний міжнародний стандартний книжний номер ISBN 978-966-8219-85-6, содоповідачі Ірина Попова та Олександр Ковальов отримали сертифікати учасників I МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «TOPICAL ISSUES OF MODERN SCIENCE, SOCIETY AND EDUCATION».

Детальніше за посиланням.

Кафедра електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова