16 березня 2017р. кафедрою суспільно-гуманітарних наук було організовано і проведено науково-технічну конференцію магістрантів та студентів. Учасниками конференції стали як студенти нашого ВНЗ, так і студенти коледжів та учні шкіл Мелітопольського району та м. Мелітополя.

Охочих взяти участь у конференції виявилося 64, тому їх було поділено на 2 групи:

• Перша – 34 студенти ТДАТУ (ауд. 1.205);
  • Друга – 28 студентів Василівського, Ногайського та Мелітопольського коледжів ТДАТУ, а також учні Мелітопольської гімназії №5; Мелітопольської ЗОШ №24; Костянтинівського районного НВО №1 «Таврія» та ліцею «Ерудит» і Мирненської ЗОШ (ауд. 5.102).

Конференція пройшла на досить високому рівні. Серед студентів кращими були визнані доповіді Марченко Валерії (21 ПМ гр.) на тему «Поява писемності у стародавньому світі» (керівник Мельник О.О.); Іванової Вікторії (21 КН гр.), на тему: «Комп’ютерна термінологія та основні способи її перекладу» (керівник Максимець О.М.); Торбунової Анастасії (21 КН гр.) на тему: «Іншомовна лексика в комп’ютерній термінології» (керівник Максимець О.М.).

Окремо слід зазначити про школярів, які дуже відповідально підготувалися до конференції і продемонстрували справжні дослідження з прекрасними змістовними презентаціями. Найкращими стали наступні учасники:

• Болдурська О., учениця Мирненської ЗОШ з темою: «Земське самоврядування у Запорізькому краї другої половини ХІХ століття» (керівник Буторіна Л.І.);
  • Сльота А., учениця Констянтинівського НВО №1 «Таврія», «Тема сім’ї в українських та російських прислів’ях» (керівник Шабанова Т.С.);
  • Бєлікова В., учениця Констянтинівського НВО №1 «Таврія» з темою: «Ігровий фольклор села Костянтинівки» (керівник Пічахчі Н.В.).

Висловлюємо вдячність усім учасникам конференції і бажаємо успіхів у подальших наукових дослідженнях!

Кафедра суспільно-гуманітарних наук