20191015_102413-1024x768З початку заснування кафедри публічного управління, адміністрування та права, на ній працює науковий гурток “Практичні аспекти державного управління” (керівник к.н. держ. упр., доцент І. В. Застрожнікова).

У першому півріччі  2019-2020 навчального року у гуртку  було проведено чимало наукових заходів.

Зокрема, організовано 2 тематичні зустрічі з представниками державної влади. До учасників гуртку з цікавими лекціями завітали – начальник юридичного відділу Мелітопольської РДА Берегович Ірина Володимирівна та завідувач Мелітопольського лабораторного центру МОЗ України Скляров Роман Васильович. За результати цих зустрічей, члени гуртку отримали багато корисної практичної інформації у галузі державного управління, зокрема, про  децентралізацію, про проблемні аспекти керівництва державними підприємствами та установами, про правовий статус державного службовця та сучасне реформування державної влади.

Також, було підготовлено 12 тез доповідей на конференції. Окрім конференцій, що проводилися в стінах ТДАТУ імені Дмитра Моторного, члени гуртку взяли участь у конференціях ЗВО міста Херсон. Студент магістратури  спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Дмитро Самофалов підготував тези доповідей на ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію  «Публічне управління та адміністрування у процесах економічних реформ» у ХНАУ (Харківський національний аграрний університет ім. Докучаєва) та  на Міжнародну  науково-практичну конференцію «Освіта як чинник формування креативних компетентностей в умовах цифрового суспільства»  у ЗНУ (Запорізький національний університет , м. Запоріжжя).

Слід зазначити, що студентка магістратури Альона Саржан взяла участь у  ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених та студентів  «Сучасні інформаційні системи та технології» у ХНТУ (Херсонський національний технічний університет).

Зараз юні вчені  разом планують подальші наукові розвідки. Проведено також перше виїзне засідання гуртку на науковий захід з державного управління до Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

За підсумками роботи гуртку у першому півріччі поточного навчального року найактивнішим учасником став студент магістратури Дмитро Самофалов, який взяв участь в обласному конкурсі обдарованої молоді, виїздному засіданні наукового гуртка, а також у 4 конференціях у ТДАТУ та поза його межами. Також слід відмітити активну роботу Маргарити Ткаченко, Наталі Танасової, Анастасії Крись, Галини Лупандіної, Альони Саржан.

Вітаємо, так тримати!!!

За матеріалами: керівник наукового гуртку “Практичні аспекти державного управління”,

к.н. держ. упр.,   доцент   І. В. Застрожнікова