Діджиталізація освітнього процесу все більше становиться його невід’ємною складовою.

За допомогою електронних ресурсів здобувачі вищої освіти можуть навчатися в будь якій країні. В умовах повномасштабної війни основною платформою для студентів є Освітній портал ТДАТУ, створений три роки тому.

Кожен студент ТДАТУ отримує доступ до Порталу, зайшовши до нього має можливість самостійно опрацьовувати матеріал дисципліни свого курсу: тексти лекцій, завдання до практичних/лабораторних та самостійних робіт; додаткові матеріали (книги, довідники, посібники, методичні розробки) та засобів для спілкування і тестування «24 на 7».

Враховуючи те, що Таврійський ДАТУ є релокованим ЗВО, освітній процес відбувається дистанційно. Обов’язковою умовою для всіх здобувачів є проходження лабораторно-практичних занять та предметно-модульних контролів (ПМК) з дисциплін саме на Порталі.

Тож навчайтеся із задоволенням разом з електронними ресурсами від ТДАТУ! Разом до Перемоги!