З 23 по 25 червня 2017 року у м. Токмак відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів, юніорок та ветеранів.

У змаганнях взяли участь понад 100 осіб зі всіх областей нашої країни. Юніори та чоловіки змагалися гирями вагою 32 кг.

Як завжди, і цього разу, серед переможців є і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету:

Царан Олександр (студент 12 САІ групи) – ІІ місце у ваговій категорії 65 кг (поштовх двох гир – 40 разів, ривок – 90 раз);

Гончаров Віктор (студент 21 МБ групи) – ІІІ місце у ваговій категорії 75 кг (поштовх 2 гир – 26 разів, ривок – 61 раз);

Маранді Павло (студент 12 МБАІ групи) – ІІІ місце у ваговій категорії 90+ кг (поштовх 2 гир – 25 разів, ривок – 89 разів).

Підготував спортсменів заслужений тренер України, викладач кафедри фізичного виховання і спорту Кубрак Сергій Іванович, який теж взяв участь у змаганнях серед ветеранів (вікова група – 50-54 років, вага гир – 24 кг) і посів І місце у ваговій категорії 70 кг (поштовх 2 гир – 118 разів, ривок – 175 кг)!

Щиро вітаємо з успішними виступами наших гирьовиків – гордість університету! Бажаємо гідних суперників, спортивного азарту та досягнення найвищих спортивних вершин!

Голова СК ТДАТУ Артеменко В.В.