У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбувся конкурс «Знавець слюсарної справи».Він був проведений у рамках тижня циклової комісії агроінженерних та електроенергетичних дисциплін, а також відповідно до запланованих заходів обласного методичного об’єднання викладачів галузевого машинобудування.

Конкурс проводили: завідувач НВМ Анатолій Дейнега та голова ЦК Євген Зимарьов.

Студенти групи МХ9119 виконували основні практичні вправи слюсарної обробки матеріалів відповідно до робочої програми навчальної практики «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів». Під час конкурсу здобувачі освіти спирались на свої навички набуті за період практики.

Основні критерії оцінювання виконаних практичних вправ: якість виконаної роботи, вміння користуватися кресленнями (ескізами), правильність застосування слюсарного та вимірювального інструменту, вміння користуватися пристосуваннями, швидкість виконання роботи.

Конкурсанти знаходились в рівних умовах технічного забезпечення. Конкурс проходив у дружній атмосфері змагань, звичайного бажання перемогти, довести свої вміння як майбутнього фахівця.

Переможцем став староста групи МХ9119 Віктор Новак.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»