З нагоди святкування Міжнародного Дня Миру практичним психологом ВСП “Бердянський фаховий коледж ТДАТУ” Катериною Рибалко було проведено тренінг «Голуб миру» для студентів ІІ-х курсів.

Метою тренінгу було: дізнатися про історію свята Міжнародного Дня миру, дослідити діяльність Посланців миру та Послів доброї волі, отримати інформацію про те як залучитися до підтримки ідеї миру у світі, формувати толерантність, активну громадянську позицію, повагу до різних народів та національностей.

Під час тренінгу учасники створювали власну емблему до свята Дня миру, складали пазли з відомими Послами доброї волі, досліджували які нині найбільші глобальні проблеми людства, вирішували які найцінніші скарби у світі, а також переглядали короткометражний український фільм «Толерантність починається з тебе».