В рамках Міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції «Освіта, освітяни – незламні у війні» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Активна школа – здорова Україна».

В ньому взяли участь представники органів управління освіти, закладів післядипломної педагогічної освіти, вчителі та викладачі фізичної культури закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти. Серед них і викладачі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».

На семінарі були розглянуті актуальні питання щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді, реформи НУШ в освітній галузі «Фізична культура», організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності закладів освіти, запровадження Державного стандарту базової середньої освіти і модельної навчальної програми з фізичної культури, проведення уроків фізичної культури в умовах воєнного стану, психологічного захисту дітей тощо.

Вчителі провели майстер-класи з багатьох видів спорту. Окрім традиційних, цікавили були і такі види спорта як: фрізбі, регбі, сквош та флорбол.