На відділенні «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» студенти групи ІС9119 спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» проходили навчальну практику «Робототехніка».

Під час практичних занять студенти закріпили навички складання простих автоматизованих систем, а саме займалися дослідженням: електричних систем робототехнічних комплексів, систем моніторингу стану навколишнього середовища, принципів управління різними виконавчими пристроями, розглядали процеси автоматизації, які можуть виконуватися робототехнічними системами.

У підсумку відбувся захист навчальної практики: студенти доповідали про обсяги виконаної роботи, знання елементної бази робототехнічних наборів, середовищ програмування, демонстрували деякі зібрані прилади.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»