З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, 15 грудня у вперше на базі ТДАТУ буде проведено обласний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.

На часі проведення Конкурсу надзвичайно важливе, бо він сприяє формуванню нового етичного мислення й поширенню українських цінностей. Тарас Шевченко став одним із творців української нації. Для багатьох поколінь українців поет був і залишається справжнім національним пророком, символом високих духовних можливостей української людини. Його спадщина – це «велика книга мудрості, книга любові до України». Слово Шевченка невмируще й потужне, зрозуміле багатьом народам, а сила заповітів – живильна й невичерпна.

Час проведення конкурсу: 15 грудня з 9:30 – 14:00.

Місце проведення: аудиторія 1.111, інші учасники в режимі онлайн.

Редакційно-видавничий відділ