Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує майбутнім студентам освітню програму ОП «ТУРИЗМ» за освітнім рівнем «Бакалавр».

Туристичний бізнес розвивається стрімкими темпами і тому є перспективним видом діяльності. Люди охоче відпочивають, а тому туристичні компанії мають запропонувати кращий сервіс. Як і у світовій туристичній індустрії, так і в Україні, сьогодні потрібні професійно підготовлені кадри. Окрім того, робота в сфері туризму не тільки приносить гроші, але і дає моральне задоволення, нові знання.

Спеціальність “Туризм” приваблює багатьох студентів як цікавий напрямок для вивчення – тут вже точно не буде нудно під час лекцій. Туристична сфера вимагає від спеціаліста особливих навичок, професійної комунікації, обізнаності, емоційної стабільності та врівноваженості, і що дуже важливо – досконале вивчення іноземних мов професійного спрямування. Але можливість практики в турагентстві і зарубіжної практики мінімізує можливі складнощі. Крім того, перед випускниками відкриваються широкі перспективи у працевлаштуванні.

Основні дисципліни фахової підготовки:

Організація туристичної, екскурсійної та анімаційної діяльності,

Організація та технологія готельно-ресторанного господарства,

Інформаційні системи та технології в туристичному бізнесі,

Туроперейтинг,

Міжнародний туризм,

Створення туристичного продукту,

Інноваційні види туризму.

Посади, які можуть обіймати випускники:

✅фахівець з туристичного обслуговування;

✅організатор подорожей (екскурсій);

✅екскурсовод;

✅фахівець із організації дозвілля

✅фахівець із конференц-сервісу і спеціалізованого обслуговування,

✅директор, менеджер турагентства,

✅фахівець туристичної безпеки.

Наші випускники працюють в туристичних комплексах Туреччини, готелях Європейського Союзу.

Постав питання випускнику ОП ТУРИЗМ:

Овесков Олександр @alexanderjveskov

Попова Алена @alonka_popova,

Зла Римма  @rymma_zlaya

Нестерчук Анастасія @n_nesterchuk5

Перепелиця Дар’я @ppperepelitsa

Сириця Софія @sonya_.s_

Постав питання куратору ОП ТУРИЗМ:

Демко Валентині @demkovalentina

Реєструйтеся і долучайтеся до знайомства з ТДАТУ

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр