10 жовтня відбулося перше засідання літературно-історичного клубу «КЛІО» – Клубу Любителів мистецтва і Оптимістів. «Кліо» – спадкоємиця літературно-музичного клубу «Ліра», який багато років збирав шанувальників літератури, музики, живопису. Муза історії, божественна Кліо, постійна супутниця Аполлона, бога світла і покровителя мистецтв. Можливо тому світло і радісно було на цій зустрічі, де ветерани та співробітники університету спілкувалися, слухали музику, читали вірші, гуморески.

А на початку цієї традиційної жовтневої зустрічі прозвучали тепле привітання голови профкому Н. В. Андрущенка, який взяв на себе фінансову сторону організації, а також голови ради ветеранів Петрова В.В., який привітав присутніх і з Днем ветерана і з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Дякуємо їм за теплі слова та побажання. Також, висловлюємо подяку О. П. Прісс за надане приміщення для засідання клубу.

Учасники зустрічі отримали позитивний заряд енергії, висловили свої побажання про тематику наступних засідань клубу і з нетерпінням будуть чекати нових зустрічей.

Л.О.Петрова, завідувачка музею історії університету