Березень для новообраної студради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного ознаменувався першим  засіданням.  Заряджені працювати активісти вирішували нагальні питання.

У формі відкритого голосування пройшли вибори керівних і представницьких посад студентського самоврядування. Головою студради було обрано студента факультету енергетики і комп’ютерних технологій Микиту Семенова.

Новий голова студради окреслив плани та проєкти, які реалізовуватимуться найближчим часом. У ході зустрічі були чітко розподілені обов’язки та поставлені основні завдання для кожної структури.

Зі словами привітання та настанов до студентів звернувся ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев. Він наголосив про важливість функціонування студентського самоврядування та розставив акценти, на які слід звернути уваги.

Помічник ректора з організаційно-виховної роботи Ігор Грицаєнко, окреслив вектори роботи студентської ради університету та її співпрацю з адміністрацією.

За одностайним рішенням було затверджені наступні посади.

Студентська рада ТДАТУ