Днями до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітали представники проєкту «Агрокебети-Схід» маркетолог Дар`я Чорна та PR-менеджер Дмитро Чепур.

Основна мета їх чергового візиту – зафіксувати досягнення студентів магістерського проєкту «Агрокебети-Схід» у ході тривалої виробничої практики на підприємствах південного Сходу України.

Візит розпочався із робочої зустрічі представників проєкту з координатором проєкту «Агрокебети-Схід» у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, доктором с.-г.н., професором, проректором з наукової роботи Оксаною Єременко. У ході робочої зустрічі сторони обговорили нагальні питання, обмінялися пропозиціями та побажаннями щодо подальшої реалізації проєкту в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Детальніше дивіться за посиланням.

Кафедра рослинництва імені професора В.В.Калитки