Contest participants 2У період з 9 по 27 вересня студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного висловлювали свою шану і захоплення музичними гуртами, виконавцями та солістами, створюючи креативні, яскраві постери про життя та досягнення своїх героїв англійською мовою. 21 постер без зазначення авторів було представлено у галереї у холі кафедри «Іноземні мови». Усі бажаючі протягом тижня (з 30 вересня по 4 жовтня), завдяки студентським роботам, мали змогу ознайомитися з найяскравішими фото і найцікавішими фактами біографій провідних виконавців сучасності та віддати свій голос за анонімний потенційний плакат-переможець.

Учасниками конкурсу-2019 стали:

• Влад Панарін та Вікторія Постнікова
  • Микола Радько
  • Тетяна Орєшнікова та Валентина Роман

7 жовтня відбулася церемонія нагородження переможців за результатами п’ятиденного голосування, у якому взяли участь 185 студентів та викладачів.

Переможцями конкурсу цього року стали:

І місце – Іван Водяницький та Ірина Притула, група 31ГМ

ІІ місце – Олексій Никоненко та Микита Семенов, група 21КН

ІІІ місце – Алекс Скорлупін та Максим Варава, група 31КН

Організатори конкурсу – ст. викладачі С.В. Симоненко та Н.В. Зайцева– дякують усім учасникам, вітають переможців і запрошують до участі у наступних творчих ініціативах іноземними мовами!

Н.В. Зайцева, ст. викладач кафедри «Іноземні мови»