17 квітня у режимі онлайн пройшов щорічний фестиваль «Том Сойер FEST». Соціальні мережі були переповнені публікаціями із тегом #ТомСойерFEST_2021.

З кожним роком фестиваль охоплює все більше учасників. Жителі Мелітополя та прилеглих сіл, від найменшого віку до найдоросліших, долучалися до масштабної акції. Активісти Таврійського ДАТУ масово взяли участь у «Том Сойер FEST- 2021». Представники чотирьох факультетів зініціювали справжній сплеск на сторінках своїх факультетів та студради університету.

Тут студенти проявили креатив та готовність до дій, направлених на користь довкілля. Впродовж усього дня користувачі соціальних мереж ділилися на своїх сторінках фотографіями, колажами, відеороликами. Кожен обрав для себе роботу, що піднімала настрій, рівень чистоти та порядку. Хтось провів суботній день, прибираючи парк або садок, хтось наводив порядок у подвір’ї або городі, хтось займався реставрацією споруд, що знаходились у поганому стані, інші обрали хатні справи. Загалом до «Том Сойер FEST- 2021» у режимі онлайн долучилися понад 100 студентів нашого Університету.

Участь у фестивалі – чудовий показник активної громадської позиції та піклування про рідне місто. Тож не зволікайте і підтримуйте наступні ініціативи! Адже добробут навколишнього середовища залежить від кожного із нас.

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ