30 березня 2017 року відбулося чергове засідання «Школи студентського активу» університету.

Порядок денний включав два питання.

1) На засідання Школи були запрошені начальник Управління молоді і спорту Мелітопольської міської ради Губська Наталія Юріївна та головний спеціаліст цього ж управління Несват Тетяна Володимирівна.

Під час знайомства оновленого складу Студентської ради ТДАТУ з керівництвом міста була презентована структура діяльності студентської ради ТДАТУ.

Гості представили для ознайомлення плани, проекти, найбільш значимі заходи стосовно молодіжної політики міста, була надана коротка характеристика молодіжних Програм міської ради.

Як кінцева мета заходу планується тісна співпраця студентського активу ТДАТУ з представниками влади щодо молодіжних ініціатив, широке залучення креативних студентів університету до реалізації та проведення молодіжних проектів, заходів, акцій міста.

2) Під час проведення Школи були визначені напрямки діяльності основних секторів студентської ради університету з урахуванням вимог сьогодення та тих актуальних задач, які визначені як пріоритетні у листах МОН, НМЦ.

Були обговорені основні етапи підготовки до участі у ХІХ Всеукраїнському Зльоті іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття», який цього року проводиться на базі НУБіП (м. Київ) за участі студентської делегації з Німеччини.

Також було намічено подальшу тематику Школи

Наступне засідання заплановано на 25 квітня 2017 року, на якому планується провести змістовну зустріч студентського активу університету з керівництвом студентських рад коледжів ТДАТУ.

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР,

керівник «Школи студентського активу» ТДАТУ,