29 березня, напередодні Дня гумору, у Центрі культури та дозвілля пройшов цікавий захід, ініційований студентською радою факультету економіки та бізнесу.

Гра «Хто крутіший?» була заснована за прикладом знаменитого українського шоу «Хто зверху?», яке виходить на “Новому каналі”, і складалася з шести раундів. Різноманітні конкурси були на кмітливість і кмітливість, креативність, винахідливість і прояв творчих здібностей.

Участь в грі брали чоловіча та жіноча команди, кожна з яких складалася з 5 студентів (по одному учаснику з кожного факультету). Команду хлопців склали Алі Сеттаров (ФЕБ), Олександр Крижачківський (МТФ), Сергій Ларін (ЕнФ), Денис Гаркуша (ф-т ІКТ) і Сергій Алексєєв (ф-т АТЕ). До команди дівчат увійшли: Влада Сєрова (ФЕБ), Валерія Марченко (МТФ), Марія Мєшкова (ЕнФ), Єлизавета Подкладнєва (ф-т ІКТ) і Наталя Івова (ф-т АТЕ).

Умова гри були такі: за кожен виграний раунд перемогла команді нараховувалося 5 балів, також переможці могли відірватися від суперників ще на 5 очок за допомогою додаткового питання. Якщо після закінчення раунду у команд виявлялася однакова кількість балів, оголошувався конкурс «Очі в очі» – просто кажучи, хто кого перегляне.

За виконанням завдань стежили судді: керівник Клубу КВН університету Олена Васильченко та голова студентської ради університету Кирило Гончаров. Перший раунд називався «Кіноребуси» і складався з двох частин. У першій частині командам пропонувалися фотоколажі, в яких були зашифровані назви відомих фільмів чи мультфільмів. Саме їх і повинні були вгадати команди. Стартова спроба виявилася невдалою і для дівчат і для хлопців – жодна команда не вгадала фільм за першими слайдами. Але незабаром учасники реабілітувалися і гра, що називається, пішла. У другій частині раунду хлопці повинні були відгадати продовження фрагментів фільмів. І це виявилося не так просто. Однак, дівчата виявилися більш кмітливими, і раунд завершився їх перемогою.

Рахунок зрушився на 5:0 на користь дівчат. За умовами гри вони могли відірватися ще на 5 балів. Потрібно було тільки відповісти на питання, а скільки ж відсотків хлопців підтверджують, що шлях до їх серця лежить через шлунок. При цьому дозволялося відхилення від правильної відповіді на +/- 10%. Але дівчата сильно не вгадали, і відірватися на цілих 10 балів їм не вдалося. Для наступного раунду під назвою «Склади слово» спочатку на дівчат, а потім на хлопців одягли великі короби, по обидва боки яких були літери. У кожної команди було 90 секунд, щоб відповісти на якомога більшу кількість запитань, повертаючись і міняючись місцями, щоб скласти з наявних букв відповідь. І в цьому раунді перемогу здобули хлопці. До того ж, вони майже вгадали, скільки відсотків дівчат спізнюється на побачення, і перегнали своїх суперниць.

Наступним раундом був «Обмін ролями». А суть його полягала в танці. І першими на сцену в шароварах вийшли дівчата. Їх завданням було станцювати гопак з трьома основними елементами, які їм продемонстрував соліст зразкового театру сучасного танцю «Світлана» Ігор Леонов. Звичайно, про правильну техніку виконання не доводиться говорити. Ну хто, не маючи гарної фізичної підготовки зможе закинути ноги вище своєї голови? Тому дівчата брали креативністю і гумором.

Те ж саме робили і хлопці, які вийшли на сцену в балетних пачках. Їм потрібно було виконати елементи класичного балету, показані солісткою того ж колективу Веронікою Почеріною. І тут перемога дісталася сильної статі.

Четвертий раунд «Бліц» складався з 3 етапів. На першому етапі з команди вибирався один учасник, який протягом 60 секунд повинен був дати відповідь на питання: хто – чоловік чи жінка – зробив щось винайшов, відкрив та ін. На другому етапі один з учасників кожної команди повинен був без слів показати прослухану через навушники пісню, інші ж повинні були її відгадати. З цим завданням успішно впоралися представники обох команд. У третьому етапі участь взяли шість учасників, що залишилися. Завданням було скласти дві представлені картинки і сказати, що ж вийде в результаті. Цей конкурс команди закінчили з рівною кількістю балів. Довелося вдатися до конкурсу «Очі в очі». І дівчатам вдалося перемогти, але не обігнати. За загальною кількістю балів хлопці продовжували вести.

П’ятий раунд був названий «Вечіркою» не спроста. Чотирьом учасникам від кожної команди дається певна роль. Після цього вони повинні були без слів зіграти її перед п’ятим учасником / учасницею, а відгадувач повинен був сказати, хто ж прийшов до нього на вечірку. Кого тільки не виявилося в той момент на сцені: й низькооплачуваний кілер, й веселий бомж, й інші цікаві «гості». Не всіх вдалося відгадати учасникам, а деякі були вгадані не зовсім точно. За приблизні відповіді судді нараховували командам по 0,5 балів. Перемога в цьому раунді дісталася дівчаткам.

У фінальному батлі перед учасниками вивалили купу одягу і взуття, закрили очі масками і запропонували … одягнутися, на дотик, знаходячи собі підходяще вбрання в купі. Батл був завершений з рівною кількістю балів, але хлопцеві вдалося «переглянути» свою суперницю. За підсумками всіх змагань перемога дісталася хлопцям. Цього разу крутішими стали представники сильної статі! Але хто знає, на чиєму боці буде удача у грі наступного разу?

Хоча є і переможці, і переможені, але ніхто не пішов без подарунків.

Дякуємо за організацію такого яскравого та цікавого конкурсу заст. декана з виховної роботи факультету економіки та бізнесу Васильченко Олену Олегівну та студентську раду ФЕБ!